همکار فروش شوید!

همکاری در فروش دوره های آموزش برنامه نویسی و ابزار های آنلاین کاربردی

شروع همکاری

30% پورسانت

لینک اختصاصی

لندینگ اختصاصی

کد تخفیف اختصاصی

با یکبار فروش، هر ماه درآمد داشته باشید!

محصول اصلی ما، یک عضویت ویژه ماهانه است در نتیجه اگر شخصی اولین بار عضویت ویژه خود را از طریق لینک یا دعوت شما فعال کند، تا زمانی که شما به عنوان همکار فروش بکندباز فعالیت مفید داشته باشید، تمدید عضویت های آن شخص نیز برای شما محاسبه شده و پورسانت آن نیز هر ماه به شما تعلق خواهد گرفت.

قیمت محصول = 65,000
برای شروع همکاری و ساخت لینک اختصاصی خود وارد پنل همکاری در فروش شوید. پنل همکاری در فروش

کانال های فروش

اگر در شبکه های اجتماعی فعال هستید، در تبلیغات یکتانت تسلط دارید، در یوتیوب فعالیت می کنید، لیست زیادی از ایمیل های مرتبط دارید و هر روش دیگری از تبلیغات را بدانید می توانید محصولات بکندباز را معرفی کرده و از آن کسب درآمد کنید.

معرفی در سوشال مدیا

لینک، کد تخفیف

ایمیل مارکتینگ

لینک، کد تخفیف

تبلیغات کلیکی یکتانت، گوگل و ..

لندینگ اختصاصی

فروش تلفنی

کد تخفیف

معرفی در یوتیوب

لینک در دیکریپشن، کد تخفیف

معرفی به دوستان

لندینگ اختصاصی، کد تخفیف

تبلیغات بنری در وب سایت

لینک، لندینگ اختصاصی

مقاله نویسی در ویرگول و ...

لندینگ اختصاصی، کد تخفیف

محصولات

لیست محصولات بکندباز که می توانید با معرفی آنها کسب درآمد کنید در زیر آمده است. برای مشاهده ویژگی های کلی هر محصول و ابزار روی آن کلیک کنید. بعضی از این محصولات پولی هستند و بعضی رایگان-پولی، یعنی کاربر می تواند به صورت رایگان بخشی از آن را تست کند و در صورت تمایل برای استفاده از ویژگی های بیشتر، عضویت ویژه خریداری کند.

دوره های آموزشی

کامپایلر آنلاین

افزونه chatgpt

ابزار تبدیل کد به ویدیو

تمرینات برنامه نویسی

بازار هدف

در این بخش می توانید با بازار هدف محصولات ما آشنا شوید و در نتیجه با مخاطب قرار دادن آنها به صورت اختصاصی، فروش بهتری داشته باشید:

توجه داشته باشید که می توانید با معرفی امکانات رایگان سایت به افراد نیز، آنها را به سایت جذب کنید. پس از اینکه کاربر برای مشاهده امکانات رایگان وارد سایت شد، از طریق ایمیل مارکتینگ هایی که ما در سایت انجام می دهیم با محصولات آشنا خواهد شد. پس الزامی وجود ندارد که حتماً محصول مشخصی را به کاربر معرفی کنید.

مشتریان ما چه کسانی می توانند باشند؟

برای شروع همکاری و ساخت لینک اختصاصی خود وارد پنل همکاری در فروش شوید. پنل همکاری در فروش

بنر های آماده

500*500

340*225

728*90

story

کد تخفیف، لینک همکاری در فروش و یا لینک لندینگ خود را در پایین ویدیو قرار دهید.

سوالات متداول

بله. از طریق اینستاگرام نیز می توانید همکاری در فروش انجام دهید. از طریق یک رشته استوری ابتدا آن دسته از نیاز های کاربر، که محصول ما آن را برطرف می کند، را به کاربر یادآوری کنید و در ادامه محصول ما را به عنوان یک راه حل برای این نیاز معرفی کرده و در انتها لینک اختصاصی خود را در استوری آخر قرار دهید و یا یک کد تخفیف با نام خود در پنل همکاری در فروش بکندباز برای خود ایجاد کرده و آن را به دنبال کنندگان خود معرفی کنید و محدودیت زمانی آن را هم ذکر کنید تا آن دسته از دنبال کنندگان شما که می خواهند این محصول را تهیه کنند، ترغیب شوند که سریعتر این کار را انجام دهند.

بله می توانید. البته فقط از طریق روش "لندینگ اختصاصی". ابتدا در پنل همکاری در فروش سایت، لندینگ اختصاصی خود را ایجاد کنید و لینک آن لندینگ را برای تبلیغات خود تنظیم کنید. کاربرانی که وارد لینک اختصاصی شما شده و خرید انجام دهند، به شما پورسانت تعلق می گیرد. برای تبلیغات یکتانت، می توانید از بنر های آماده بالا نیز استفاده کنید.

با داشتن مهارت های ارتباطی بالا، و دانستن تکنیک های فروش و همچنین پیدا کردن افرادی که واقعاً به محصولات ما نیاز دارند، می توانید فروش خوبی را از همکاری در فروش داشته باشید و سقفی را نمی توان برای درآمد این کار در نظر گرفت. در صورتی که تمایل دارید درباره تکنیک های فروش بیشتر بدانید، می توانید در مورد مفاهیم "اهرم رنج و لذت در فروش" و فروش در شبکه های اجتماعی" جستجو کرده و آموزش ببینید.
برای شروع همکاری و ساخت لینک اختصاصی خود وارد پنل همکاری در فروش شوید. پنل همکاری در فروش
دیدگاه‌ها

*
*