بکندباز

نحوه استفاده از chatgpt در ایران

برای استفاده از chatgpt در ایران روش های مختلفی وجود داره. ثبت نام در سایت اصلی chatgpt نیاز به شماره موبایل وجود داره و برای کاربران ایرانی با شماره موبایل ایرانی امکان پذیر نیست. برای استفاده از سایت اصلی chatgpt به آدرس chat.openai.com نیاز به شماره مجازی و همینطور تغییر آی پی دارید.

من این روش رو با استفاده از آموزش هایی که در وب وجود داره انجام دادم و تونستم از chatgpt استفاده کنم. اما مدتی بعد به دلیل سرعت پایین و قطع و وصلی های مداوم، برای روش های دیگه ای جستجو کردم و با سایت بهتری آشنا شدم. به این دلیل که این سایت جدید به طور کامل این نیاز رو برطرف می کنه و همینطور سرعت خیلی بالاتری داره و برای ایران هم باز هست، دیگه به بررسی موضوع ثبت نام با شماره مجازی و … در این پست نمی پردازیم.

استفاده از chatgpt ایران

اگر در سایت quora.com فعال باشید، حتماً متوجه شدید که وقتی سوالی رو سرچ می کنیم در قسمت بالای صفحه یک ربات هم همزمان شروع می کنه به پاسخ دادن. این ربات poe نام داره که با پیگیریش وارد سایت poe.com شدم که نه تنها chatgpt که چندین ربات هوش مصنوعی دیگه هم در این سایت وجود داره که با سرعت بالا می تونید ازشون استفاده کنید.

آپدیت 23 مرداد: متأسفانه این سایت نیز برای آی پی ایران دارای محدودیت شده اما با ابزار های تغییر آی پی می توانید هنوز بدون نیاز به شماره مجازی از آن استفاده کنید.

 

zohreh

مدیر وب سایت بکندباز

دیدگاه‌ها

*
*

  هاشم پاسخ

  این راه حل هم بسته شده ... راه حل جدیدی دارید ... 
  با تشکر 

   zohreh پاسخ

   نه هنوز باز هست. من دارم استفاده میکنم.

   دوباره تست کنید

  حسن پاسخ

  ببخشید من وقتی میرم توی poe میگه که محدودیت پیام شما تموم شده چیکار کنم ؟

   zohreh پاسخ

   یک سری از بات های poe رایگان هستند و یک سری محدود. باید اونهایی رو انتخاب کنید که زیرشون Limited access ننوشته باشه. مثل این دو:

   https://poe.com/ChatGPT

   https://poe.com/Assistant

   zohreh پاسخ

   سلام. متأسفانه این سایت نیز برای آی پی ایران دارای محدودیت شده احتمالا به همین دلیل این خطا رو میگیرید. اما با ابزار های تغییر آی پی می توانید هنوز بدون شماره مجازی از این سایت استفاده کنید.

  رها پاسخ

  سلام. متاسفانه آیدی خودم رو وارد میکنم ورود نمیکنه

   zohreh پاسخ

   سلام. کجا منظورتون هست؟ توی سایت poe؟